piątek, 30 czerwca 2017

June 2017 summary // Podsumowanie czerwca 2017

First of all I know that in last month's summary I promised to show my finished faux fur mat, but I ran out of paint two times during painting and everything took me a lot more time than I ecpected. Now I just need to do some drybrushing to tie the colours together and it will be finished, so expect photos of it in july. In june I played a lot of different games, most of them were Bolt Action, but also SAGA and Dropzone Commander. When it comes to painting most of my time was consumed by fur mat, but I still managed to finish couple new minis and even one vehicle for Bolt Action! Things published in june:

Wiem że w podsumowaniu poprzedniego miesiąca obiecywałem pokazać zdjęcia mojej maty ze sztucznego futra, ale dwa razy skończyła mi się farba w trakcie malowania i przez to wszystko zajęło więcej czasu niż przewidywałem. Teraz tak naprawdę muszę zrobić lekki drybrush żeby kolory się ze sobą trochę zlały i mata będzie gotowa, więc teraz na prawdę możecie się spodziewać zdjęć w lipcu. W czerwcu za to udało mi się naprawdę dużo pograć, szczególnie w Bolt Action, ale też w Sagę i Dropzone Commandera. Jeśli chodzi o malowanie, to większość czasu zjadła mi mata, ale mimo to kilka nowych figurek, a nawet pojazd do Bolt Action zeszły z mojego warsztatu. Rzeczy opublikowane w czerwcu:

SAGA:
SAGA Viking Hirdmen #2
SAGA Viking Hirdmen #3
SAGA Viking Hirdmen #4

Usually I write here what I want to build/paint/play next month, but this time I have no clue. I'll definitely show few more minis for SAGA and maybe first SAS mini for Spectre Operations, but rest is mysterey even for me.

And btw this is my 200th post, and you guys have visited my blog nearly 35k times! Thank you very much!

Zazwyczaj na koniec piszę co bym chciał w przyszłym miesiącu pomalować/zbudować/zagrać ale tym razem nie mam za bardzo pomysłu. Na pewno pojawi się więcej figurek do Sagi i być może pierwsza figurka do Spectre, ale reszta jest niewiadomą nawet dla mnie.

I tak przy okazji to mój dwusetny post, a liczba wyświetleń zbliża się do 35k! Wielkie dzięki!

9 komentarzy: