sobota, 31 grudnia 2016

December 2016 summary and plans for january 2017 // Podsumowanie grudnia 2016 i plany na styczeń 2017

I had much less time this month than usually and some of the things published were still from november. Neverthless I'm still pretty pleased, I managed to paint some minis, make few terrain pieces and even squeeze a game or two. I've also started to write post both in polish and in english.


W tym miesiącu miałem dużo mniej czasu i część z rzeczy, które opublikowałem to malunki jeszcze z listopada. Mimo to jestem całkiem zadowolony, udało się trochę pomalować, zrobić nowe tereny na stół i nawet zagrać ze dwie gry. Bez przeciągania:

Bolt Action:
Sd.Kfz. 305 Opel Blitz

In January i want to finish SdKfz 251/10 from BoB starter set and 
few grenadiers that I started this month. I also need to finish all the minis for my Von Carstein warband, but they are almost done. I also hope to get a game of Bolt Action, cause haven't played it for a while.

W styczniu chcę skończyć SdKfz 251/10 i kilku grenadierów ze startera, których zacząłem malować w tym miesiącu, oprócz tego na wykończenie czekają też modele do bandy Von Carsteinów, które całe szczęście nie potrzebują już dużo pracy (mam nadzieję). Chciałbym też zagrać w końcu w Bolt Action. bo dawno nie miałem okazji.

As always thank you for all the visits and comments, glad you like my stuff!

Jak zwykle dzięki wszystkim za odwiedziny i komentarze,!

7 komentarzy: