piątek, 2 grudnia 2016

Great Unclean One

Jako że pomalutku poprawiam stare i zbieram nowe modele pod armię chaosu na 5-6ed. gdzie obok wojowników maszerują demony postanowiłem skończyć Wielkiego Nieczystego. Figurkę malowałem z tzw. doskoku od dłuższego czasu, ale że ostatnio na grupie Oldhammer na FB wypłynął temat grania na 6ed, pojawiła się nostalgia i motywacja do skończenia prac. Tak naprawdę podczas przycinania zdjęć doszedłem do wniosku, że kilka rzeczy bym poprawił, ale na razie jest jak jest.


15 komentarzy:

 1. Bardzo fajne nurglowe malowanie, lubię takie kolorky ;) Całość wygląda zacnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No ja jestem akurat średnio zadowolony, ale tak to jest jak się maluje figurkę przez 2 lata i się koncepcja zmienia i skill rośnie :D

   Usuń
  2. Doskonale to rozumiem, moj WOC byl z co najmniej 5 razy zmywany przez zmiane koncepcji i lvl up w umiejetnosciach malowania. Ostatecznie nigdy go nie skonczylem, także zqzdroszcze, ze masz czas na swoje figsy.

   Usuń
 2. Z tą figurką wiążą się wspomnienia... Pierwszy mój większy i droższy model, kupiony z jakieś 20 lat temu... Wtedy miał na głowie rozłożyste poroże. Mam do niego wielki sentyment (do figurki, nie do poroża).
  W Twoim malowaniu brakuje mi jakiegoś zaznaczenia pełzających po GUO robaczków.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajne to malowanie, takie stonowane, a róż przykuwa uwagę do detali. Wszystko się fajnie komponuje ze sobą.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bije takim niepokojem i terrorem od tej figurki, a twoje malowanie tylko to podkreśliło - super robota!

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudo! Bardzo fajnie pomaziany. Udało Ci się uniknąć efektu Frankensteina (ja tak mam przy modelach malowanych na raty). Zazdroszczę też samego modelu :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wielki brudas rządzi. Świetnie Ci wyszedł.

  OdpowiedzUsuń
 7. Całkiem fajnie wyszedł, mogłeś trochę jeszcze pokombinować z cielskiem jakieś rozjaśnienia, no i robaczki w ogóle się nie wyróżniają.

  OdpowiedzUsuń
 8. Wygląda porządnie. Kawał prawdziwego siewcy plagi, rozkładu i agonalnych wyziewów. Armia bez masek gazowych ma przekichane. To znaczy każda armia z WH FB :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo dobry. Dobór tylko kilku kolorów, zamiast mnóstwa zieleni, fioletów i innych gnilnych barw, dał super efekt. Mam torsje ;-)

  OdpowiedzUsuń
 10. A ja tam nigdy fanem tego klasyka nie byłem. Nie podchodzi mi dalej ale malowanie pierwsza klasa.

  OdpowiedzUsuń
 11. Obrzydliwie piękna robota :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Cudowny, bardzo mi się podobają różo-fioletowe elementy dla złamania zgniłej zieleni :)

  OdpowiedzUsuń