poniedziałek, 24 lipca 2017

Spectre Operations SAS Jungle Ops #2 / Task force operators - Alfa snipers

Two more minis for Spectre Operations. I decided to paint them to match my SAS Jungle Ops, but i think I'll buy two more and paint them for Middle East/North Africa theathers. Kolejne dwie figurki do Spectre Operations. Postanowiłem dopasować malowanie do mojego SAS Jungle Ops, ale myślę że kupię jeszcze dwóch i pomaluję ich pod Bliski Wschód/północną Afrykę.

12 komentarzy:

 1. Chyba przyznasz że to proste modele w malowaniu. I przyjemne. Wyszli bardzo fajnie a pomysł z innym camo nie jest głupi, choć przecież i w Afryce i na bliskim wschodzie masz zieloną roślinność i krzaczki wiec myślę że zawsze da się ich gdzieś wsadzić. A nawet jeśli krzaków nie będzie to myślę że nikt nie powie słowa jak dwa takie krzaczki pojawią się na pustkowiu. Ja zdecyduję się na TFO Marksmen - Alfa i zrobię ich tak żeby pasowali mniej więcej wszędzie. A co to za krzaki te w których siedzą?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No przyznam, malowanie było wyjątkowo szybkie, chociaż na innych SASowcach mimo tej monotonni sporo kombinowałem i nawet washa olejnego używałem. Te krzaczki to komosa ciernista posypana posypką bodajże fallera. Będę to jeszcze sprayował żeby uzyskać bardziej naturalne kolory.

   Usuń
 2. Przekozacy! Bardzo mi się podobają :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo klimatycznie pomalowani super kolory

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne figurki, podoba mi się pomysł zrobienia im zdjęć w zaroślach.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ależ się zamaskowali :) Bardzo dobrze wyszli. Bardzo ładne zdjęcia w zaroślach. Same zarośla też świetni Ci wyszły. Jak rozumiem będzie jakiś tutek (zaraz po tutku w sprawie futra ;-)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hehe, tutek z robienia maty się powoli piszę, najpierw chciałem nadgonić zaległości z unboxingami, które się za niedługo pojawią. Te zarośla to tak jak wyżej w komentarzach pisałem komosa ciernista (zwana też pianą morską czy jakoś tak) obsypana posypką klejoną na klej w sprayu. Będę jeszcze modulował odcienie zieleni, a potem to zabezpieczę rozcieńczonym wikolem :)

   Usuń