poniedziałek, 31 lipca 2017

July 2017 summary // Podsumowanie lipca 2017

July was a month of first times. Firts games of Spectre Operations, Test of Honour and Bolt Action Tank War, first games on my faux fur mat and city table for fantasy skirmishes, and first WH40K mini on blog. I'm really hyped and want to play and paint even more! Things published in june:

Czerwiec był miesiącem pierwszych razów. Pierwsze gry w Spectre Operations, Test of Honour i Bolt Action Tank War, pierwsze partie na mojej macie z futra i miejskim blacie i pierwsza figurka z uniwersum Warhammera 40K na blogu.  Jestem naprawdę nakręcony na granie i malowanie i chcę więcej!

SAGA:
SAGA Viking Warlord Egil Skallagrimsson

Test of Honour:
Unboxing Test of Honour starter set + Unarmoured Samurai
I have big plans for august but I don't think I'll have enough time to do them all, but don't worry there is quite a long queue of things to show, hope to find enough time to photograph and publish them all. I'm 100% sure I'll showu you more minis for Saga, first regular warriors from my quickly growing Test of Honour warband and some scatter terrain both for fantasy and historical/modern/post-apo/sci-fi wargaming. I would also like to finish my Shadow War: Armageddon warband, but I completely lost enthusiasm after painting base colours on the rest of Plague Marines and I think I need a break from them.

Na sierpień mam duże plany, jednak z powodów czasowych nie sądzę że uda się je wszystkie zrealizować, ale nie ma powodów do zmartwień, kolejka rzeczy do pokazania jest całkiem spora, oby tylko udało się znaleźć czas na obfotografowanie i opublikowanie wszystkiego. Na 100% pokażę wam więcej figurek do Sagi, pierwszych regularnych wojowników do mojej szybko rosnącej bandy do Test of Honour i trochę przeszkadzajek zarówno do gier fantasy jak i historycznych/modern/post-apo/sci-fi. Bardzo chciałbym też skończyć moją bandę do Shadow War: Armageddon, ale po nałożeniu kolorów bazowych na resztę Plagmarinsów kompletnie opadł mi zapał i chyba muszę odpocząć od tcyh figurek.
10 komentarzy:

 1. Bardzo dobry i różnorodny miesiąc. Czekam na sierpień. Zapowiada się super.

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję udanego lipca i również czekam na sierpień. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Lipiec zacny, zwłaszcza w związku ze Spectre Miniatures :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki, Spetra będzie dużo więcej i to nie tylko SAS ;)

   Usuń
 4. Fanie zróżnicowany tematycznie, bo nie jakościowo - jakość niezmiennie wysoka +, miesiąc.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No z tą jakością to jednak różnie bywa, ale niestety nie wszystko mogę malować na swój wyższy poziom, bo bym nigdy tymi figurkami nie pograł.

   Usuń
 5. Podziwiam, że dajesz radę do tylu różnych systemów na raz malować. Ja mam problem, żeby malować do więcej niż jednej frakcji w ramach jednego systemu, a tutaj taki urodzaj :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szczerze powiedziawszy nie umiem już inaczej, muszę zmieniać tematykę i co chyba ważniejsze paletę barw żeby się nie zanudzić ;)

   Usuń