poniedziałek, 31 października 2016

Podsumowanie października i plany na listopad 2016

W tym miesiącu najwięcej czasu na hobby przeznaczyłem na granie, a malowanie i reszta zeszły trochę na drugi plan. Już tak mam, że co jakiś czas w głowie mam tylko granie, oglądanie batrepów, kminienie taktyki i nie bardzo mam ochotę siadać do malowania i innych zabaw, co można zaobserwować porównując ilość pomalowanych modeli w poprzednich miesiącach. Sporo czasu zeszło też na klejenie i przygotowanie do malowania nowych modeli, a w tym miesiącu trochę (za dużo) wpadło mi ich w ręce. Oprócz tego prowadziłem Figurkowy Karnawał Blogowy, fajnie się przy tym bawiąc, a edycja wyszła chyba całkiem udana, No to po kolei:

Na FKB najpierw ogłosiłem temat, a parę dni później wrzuciłem mój sposób na pea-dot camo. Tutaj będzie można znaleźć link do podsumowania całej edycji ;)

Pozostając w kategorii Bolt Action pomalowałem:
Waffen-SS LMG team
WiP Panzer IV w disc camo
Cysterny kolejowe, które ozdobią mój stół.
Oprócz tego zrobiłem w końcu zdjęcia grupowe mojej armii Niemców.

Rozegrałem w tym miesiącu kilka gier w Dropzone Commander, a z jednej z pierwszych zrobiłem mały raporcik. Oprócz tego ukazał się kolejny wpis fluffowy, tym razem z opisami frakcji DZC.

Miałem też okazję wziąć udział w jednych z pierwszych rozgrywek Dropfleet Commander w Polsce i podzieliłem się wrażeniami w tym poście:
Dropfleet Commander pierwsze wrażenia


W kategorii fantasy pojawiła się jako przerywnik od innych klimatów Banshee

Wziąłem również udział w turnieju X-winga i zrobiłem z niego krótką relację.

Na koniec dwa unboxingi zestawów od Rubicon Models:
Sd.Kfz. 305 Opel Blitz
German Stowage KitW nadchodzącym miesiącu ukaże się na pewno pomalowany starter PHR'u do DZC, mój ostatnio skończony pojazd do Bolt Action i pewnie jakiś mały oddział. W listopadzie będziemy kontynuować ligę Bolta, chcę z jednej bitwy zrobić raport, a do tego wstępnie zapisałem się na Wojnę Światów i mam nadzieję, że uda się pojechać i zrobić małą relację.

Jak zwykle dzięki wszystkim, którzy tu zaglądają, cieszy mnie że ktoś czyta i ogląda moje wypociny ;)

3 komentarze:

  1. Też się cieszymy, ze możemy oglądać :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Duże dobrych rzeczy, więc na pewno będę zaglądał w listopadzie =)

    OdpowiedzUsuń