niedziela, 30 kwietnia 2017

April 2017 summary //Podsumowanie kwietnia 2017

April was without doubt month of SAGA. I was painting my first minis for it and got to play three games. I really like the system and can't wait to finish painting whole warband and to play it more. Sadly I wasn't painting this much this monts, but still have some things finished to publish. 

Kwiecień był bez wątpienia miesiącem Sagi. Zacząłem malować swoje pierwsze modele i rozegrałem trzy gry. System bardzo mi się spodobał i nie mogę się doczekać pomalowanej bandy i kolejnych rozgrywek. Niestety w tym miesiącu nie malowałem zbyt dużo, ale coś tam na przyszły miesiąc mam przygotowane.

Minis published this month:

Reczy opublikowane w tym miesiącu:

Warhammer Fantasy Battle:
Oldhammer Chaos Mage

SAGA:
Saga Viking Bondi #1
Saga Viking Bondi #2
Saga Viking Bondi #3
Saga Viking Bondi #4
Saga Viking Bondi #5
Saga Viking Bondi #6

Bolt Action:
German grenadiers #2

Scenery:
Figurkowy Karnawał Blogowy XXXII - Wybrany i odrzucony: Deathknell WatchIn may I start another big project that was my dream for quite some time-faux fur o teddy bear fur mat for wargaming. Besides this I'll continue to paint and publish more minis fo SAGA and finished Ghouls for my Von Casrtein Warband. I also have an idea for new series and even started to write first post for it, hope to finis this next month.

W maju rozpoczynam duży projekt, który był moim marzeniem od jakiegoś czasu-matę ze sztucznego futra. Oprócz tego na pewno będę kontynuował malowanie i publikowanie kolejnych figurek do Sagi, a także w bólach ukończonych Ghouli do Nieumarłej Świty Hrabiego Von Carstein. Mam też pomysł na nową serię na bloga i przygotowany wstępnie pierwszy post na ten temat, mam nadzieję że uda się skończyć pisanie w przyszłym miesiącu.

As always big thanks to all the visitors, I hope you like content you find here :)

Jak zwykle dziękuję wszystkim odwiedzającym, mam nadzieje że kontent bloga się podoba :)


4 komentarze:

 1. Całkiem udany miesiąc. Czekam niecierpliwie na zapowiadane nowości:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Tłusty miesiąc i oby wszystkie takie. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. No zacnie Panie Kolego, powodzenia w maju :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Całkiem udany miesiąc.Figurki bardzo mi się podobają ;-)

  OdpowiedzUsuń