środa, 31 sierpnia 2016

Podsumowanie sierpnia i plany na wrzesień 2016

Sierpień był bardzo dobrym miesiącem jeśli chodzi o moje hobby. Udało się zagrać kilka gier, w tym moją pierwszą w 9th Age, odwiedziłem Polcon  gdzie poznałem i przetestowałem kilka nowych tytułów, a do wszystkiego udało się całkiem sporo pomalować. Znalazłem też motywację i czas by podłubać nad blatem miejskim do Warheim FS i myślę, że we wrześniu będę mógł się pochwalić efektami :)
Na blogu w sierpniu pojawiło się łącznie z tym 15 wpisów:

Do Bolt Action najpierw skonwertowałem, a następnie pomalowałem StuH'a.  Farby doczekała się też Puma, a oprócz tego napisałem raport z bitwy Festung Breslau na 800pkt i zrobiłem unboxing wraz z recenzją Panzera IV produkcji Warlord Games.  Przy okazji tego wszystkiego powstały też znaczniki dymu.
Do Warheim Fantasy Skirmish rozgrzebałem w tym miesiącu kilka figurek, ale skończyłem tylko Hrabiego Von Carstein, który jednocześnie był moim złoczyńcą w Figurkowym Karnawale Blogowym oraz znaczniki, na których testowałem malowanie zombie.
Udało mi się też skończyć dwunastu Wojowników z halabardami i dwunastu z bronią ręczną. Co ciekawe jak na figurki pomalowane speedpaintingowo, wojownicy cieszyli się dużą popularnością. Ludzie wciąż chyba mają sentyment do staromodnych klocków piechoty :). Wojownicy przeszli też chrzest bojowy, co można zobaczyć w raporcie.Zrobiłem też podstawkę do malowania, która teraz bardzo ułatwia mi pracę oraz skończyłem płoty, których i tak przydałoby się więcej.

W wrześniu planuję skupić się na skończeniu blatu do Warheima. Jak to się uda, chciałbym pomalować zombie do Nieumarłej świty Hrabiego Von Carstein i coś wiekszego do 9th Age. Rozpocząłem też kolejny projekt i mam nadzieję, że będę mógł się nim szybko pochwalić.

Ten miesiąc sponsoruje cyfra 5, ponieważ w połowie sierpnia blog przekroczył granicę 5000 wyświetleń a to jest mój 50 opublikowany post:)

Dziękuję wszystkim, którzy obserwują, komentują i klikają, daje mi to ogromną motywację :)

11 komentarzy:

 1. Udany miesiąc :) Oby plany na przyszły się ziściły :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Obfity miesiąc, bardzo dobre tempo (i świetna jakość).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki, tempo czy jakość to zawsze mój dylemat ;)

   Usuń
 3. Gratuluję udanego miesiąca, kibicuję Warheimowym planom na wrzesień i zapraszam do udziału w 30-dniowym wyzwaniu Figurkowym :)

  http://quidamcorvus.blogspot.com/2016/08/30-dniowe-wyzwanie-figurkowe.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki, planuję skupić się na Warheimie w tym miesiącu :) W 30DWF biorę udział, a odpowiedzi mam przygotowane na kilka pierwszych dni :)

   Usuń
 4. Oby tak dalej, a piątki się rozmnożą =)

  OdpowiedzUsuń