piątek, 12 sierpnia 2016

Sd.Kfz. 234/2 Puma

W końcu pomalowałem mój pierwszy kupiony model do Bolt Action czyli Pumę. Moim zdaniem to jeden z ładniejszych pojazdów IIWŚ, a do tego spisuje się nieźle w grze, więc motywacja była :). Wybrałem kamuflaż podobny do tego na Hanomagu, ale bardziej zagęściłem pasy w kolorze Olivgrün, jak na zdjęciu  które znalazłem w necie. Na tej fotce Puma nie miała żadnych oznakowań oprócz Balkenkreuz i prawdopodobnie był to jeden z egzemplarzy szkoleniowych, który w ostatnich dniach wojny został przygotowany do walki i użyty w czasie obrony Berlina.
14 komentarzy:

 1. Wygląda porządnie. Koła są, działo jest o ile jest zatankowany to może jechać na front.

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękny, choć ze wszystkich pojazdów 234 puma podoba mi sie najmniej. Wole te wersje z otwartymi wieżami. Szkoda ze italeri nie dało kilku opcji :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja sam nie umiem się zdecydować, strasznie podoba mi się nadwozie po prostu :) Chociaż chciałbym mieć jeszcze wersję z Pakiem 40...

   Usuń
 3. Nieeeee!!!!111oneoneone. Znowu będzie trzeba się z tym ustrojstwem męczyć 😯
  Praca przednia, fajnie współgra z resztą wojska.

  OdpowiedzUsuń
 4. Very nice job on a great vehicle!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Thanks a lot Phil! Glad that you left a comment, it helped me to discover your blog and find some interesting and inspirirng stuff there :)

   Usuń
 5. Piękna robota, bardzo profesjonalny i dopieszczony wetahering. bardzo podobaja mi się te zapylone koła i uwalane ziemią podwozie. Widać duża ilość pracy włożoną w model.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki, bardzo miło się czyta takie komentarze :)

   Usuń