piątek, 29 grudnia 2017

Saruman on foot & mounted [commission]

I rarely do commission painting, but this time I couldn't resist, Saruman is one of my favourite characters from Lord of the Rings. Both of the minis are superb in terms of design, but the mounted version is far from perfect when it comes to quality, the flat surfaces are harsh and have little holes, there were some big gaps to fill with putty and a lot of flash to temove, but anyway I think they both turned out ok. Now it's time to start working onmy new LotR army, also Isengard.


Rzadko maluję na zlecenie, ale tym razem nie mogłem się oprzeć, Saruman to jedna z moich ulubionych postaci z Władcy Pierścieni. Obie figurki są świetne jeśli chodzi o rzeźbę, ale wersji konnej daleko do ideału w kwestii jakości, płaskie powierzchnie są chropowate i mają małe dziurki, miałem kilka dużych przerw do zalepienia masą modelarską i dużo nadlewek do usunięcia, ale tak czy siak myślę że i jeden i drugi wyszedł ok. Teraz czas zająć się moją nową armią do LotRa, też Isengardem.
10 komentarzy:

 1. Bardzo ładnie kolor szaty wyszedł! Ja pomału także robię lotrową armię, ale krasnoludów. Duzo uroku mają te lotrowe figurki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja je bardzo lubię, chociaż jakościowo odstają trochę. Natomiast rzeźby są nieśmiertelne, do dzisiaj zachwycają proporcjami i pozami.

   Usuń
 2. Rzeczywiście ten pieszy jakoś lepiej się prezentuje. Mimo wszystko i tak są naprawdę bardzo dobrze pomalowane.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wygląda super płaszcz pierwsza klasa

  OdpowiedzUsuń
 4. Super super. Chciałbym żeby wyszedł jakiś nowy system do Władcy Pierścieni :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niedawno wyszły zasady kampanijne "Battle Companies" a obecnie trwają pracę nad Middle Earth SBG, więc poczekaj ;)

   Usuń
 5. Klient powinien być zadowolony. Malowanie mi się bardzo podoba, świetnie zrobiłeś szaty Sarumana, no i umaszczenie wierzchowca.

  OdpowiedzUsuń