środa, 15 marca 2017

Figurkowy Karnawał Blogowy XXXI - Biały Kruk: Suladân the Serpent Lord

I slowly but steadly repaint my old Lord of The Rings Harad army and this guy will be the man in charge of it. I like the mini a lot, sadly it's currently out of production and the new sculpt just lacks character in my opinion. I still have to paint his mounted version, but first need to finish some regular spearmen. 
Tematem obecnej edycji Figurkowego Karnawału Blogowego jest Biały Kruk. W tym miesiącu FKB prowadzi Grish z bloga Fat Lazy Painter , a cała inicjatywa została zapoczątkowana przez Inkuba, który prowadzi bloga Wojna w miniaturze.

Pierwszy i mam nadzieję nie ostatni raz biorę udział w FKB z figurką z uniwersum Władcy Pierścieni. Ostatnimi czasy ponownie złapałem zajawkę na ten system i powoli przemalowuję stare modele do mojej armii Haradu, a ten pan będzie stał na jej czele. Ta figurka to dla mnie biały kruk głównie dlatego że nie jest od kilku lat produkowana i dlatego że mam do niej spory sentyment. Muszę jeszcze pomalować konną wersję Suladana, ale najpierw skończę kilku zwykłych włóczników.18 komentarzy:

 1. Miodzio! Nie mogę sie doczekać az mu moi gondorczycy spiorą tyłek ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajne malowanie, szczególnie czerń na płaszczu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo podoba mi się płaszcz. Natomiast złoto trochę się zlało ze sobą, może to wina zdjęcia. Ale figurka i tak na duży plus. Zapewne cała armia Haradu pomalowana w ten sposób będzie robiła piorunujące wrażenie. Brawo!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzając się z opinią o złocie, chcę pochwalić miecz i klejnot na nim. Cała figurka bardzo klimatyczna i fajna.

   Usuń
  2. Zdaję sobie z tego sprawę, niestety nie najlepiej są te płytki wyrzeźbione i nawet wash z farby olejnej nie powchodził we wszystkie zagłębienia :/

   Usuń
  3. Dołączam się do pochwał miecza. Klejnot świetnie skontrastowany.

   Usuń
 4. Super wygląda, tez bym go przećwiczył swoimi Mirkwood Elfami :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki, mam nadzieję że kiedyś się uda ;)

   Usuń
 5. Wszyscy chcą mu sprać tyłek :) a on tylko ocieka złotem, ech ta zazdrość...

  OdpowiedzUsuń
 6. Super, ale wyśmienita czerń!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki, malując masę modeli w takiej kolorystyce człowiek w końcu sie uczy ;)

   Usuń