sobota, 7 stycznia 2017

Hasharin

I love this mini and this is my 4th take on it. The paintjob was supposed to be quick, but actually took me more time than i thought it would. This is also first repainted mini form my Harad force, so expect more guys in black robes. The whole army will be in similar colour scheme, but with more reds. Of course a silent assasin can't wear too much bright colours, so to match the mini better with army I added a small (but deadly) pet snake to his base which was "sculpted" from Green Stuff.Uwielbiam ten model i to moje czwarte podejście do niego. Malowanie miało być szybkie, ale zajęło więcej niż się spodziewałem, że zajmie. To też pierwsza figurka z armii Haradu, którą postaram się przemalować, więc można się takich modeli spodziewać więcej w przyszłości. Armia będzie w podobnej kolorystyce, ale z większą ilością czerwieni. Oczywiście skrytobójca nie może nosić jasnych barw, więc żeby nawiązać do planowanej kolorystyki dodałem mu na podstawkę pupila w postaci węża "wyrzeźbionego" z Green Stuff'u.

 20 komentarzy:

 1. Elegancko pocieniowales płaszczyk. Nawet nie wiedziałem ze narad miał takich fajowych asasynów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki, podstawą było aero, ale na zdjęciu słabo to widać. Mieli, pamiętam nawet scenariusze, z w których dwoma asasynami trzeba było się skradać w obozie wroga i zabić dowódce, a przeciwnik musiał temu zapobiec. Bardzo fajne to było :D

   Usuń
  2. Trzeba kiedyś coś zagrać. Mianuje Cie organizatorem eventa w planszowie :)

   Usuń
 2. No bardzo fajnie wyszedł. Modelu nie znam ale jest świetny.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To stary wzór, GW go chyba wymieniło na coś nowego.

   Usuń
 3. Zgodzę się z Mańkiem, płaszcz rewelacja :) a wąż fajnie wkomponowuje się w całość

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten wąż to trochę zapożyczony pomysł, ale dzięki :)

   Usuń
 4. Ekstra płaszczyk. To teraz już wiem po co ten wąż :) Grywasz też w LotR'a?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki! Grywam to za dużo powiedziane, ale widziałem ostatnio dodatek, do którego wystarczy zaledwie kilka figurek i postanowiłem odmalować swoje (mam tego troche). Z tego co wiem GW ma też zamiar trochę reanimować LoTra, a we Wrocławiu są jacyś gracze, więc kto wie co z tego wyjdzie w przyszłości :)

   Usuń
 5. Podoba się! Sam teraz w Lotrze siedzę i tym bardziej podziwiam :)
  Czerń wyszła extra.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki ;) Mnie boli, że ten system jest traktowany przez GW tak po macoszemu, bo ma duży potencjał moim zdaniem. Co ciekawe środowisko żyje całkiem nieźle i działa nawet liga.

   Usuń
  2. Zdaniem autora bloga deltavector lotr to najlepsza gra jaka napisało GW

   Usuń
 6. Wonderful! I love your work on the Shades of gray, and this snake is a terrific addition!

  OdpowiedzUsuń
 7. Ma świetne spojrzenie. Świetny dodatek w postaci węża - bardzo dobrze przełamuje czerń płaszcza. Bardzo udany gostek, a podstawka super.

  OdpowiedzUsuń