piątek, 17 lutego 2017

PHR Hades super heavy walker unboxing

I wanted to add this mini to my collection since I started playing Dropzone Commander. It looks cool and performs really well on the battlefield when played correctly.

Chciałem dodać ten model do mojej kolekcji jak tylko zacząłem grać w Dropzone Commander'a. Moim zdaniem figurka wygląda świetnie, a do tego spisuje się bardzo dobrze na polu bitwy jeśli się ją dobrze poprowadzi.


The model comes in blister that is a little bigger than standard blister packs from Hawk Wargames. Besides 16 resin parts there is also piece of rectangular sponge that prevents them from breaking. 

Model zapakowany jest w troszkę większy niż zazwyczaj blister. Oprócz 16 żywicznych części w środku znajduje się prostokątna gąbka zabezpieczająca je przed znisczeniem.Hawk Wargames resin models are usually very good but this time I was really impressed with the cast quality. All the pieces fit together perfectly and there is little work to do with cleaning them. All the mould lines were really easy to remove and I found only one small hole that was filled in 5 seconds using Vallejo plastic putty. Sadly the laser cannon on its tail was a little bit bent, but I fixed it with hot water.

Figurki od Hawk Wargames zazwyczaj są wykonane bardzo dobrze, ale tym razem byłem naprawdę pod wrażeniem jakości odlewu. Wszystkie części pasują do siebie idealnie i praktycznie nie ma z nimi pracy. Wszystkie nadlewki były bardzo łatwe do usunięcia i znalazłem tylko jedną małą dziurkę, którą w 5 sekund uzupełniłem Vallejo plastic putty. Niestety działo laserowe na jego ogonie było delikatnie wygięte, ale szybko to naprawiłem używając ciepłej wody.
Level of detail as always is impressive, but I was especially happy about all of the flat surfaces, they are smooth as glass and will definitely look good once painted.

Ilość i jakość detali jak zwykle zachwyca, ale tym razem byłem szczególnie zadowolony z tego że wszystkie płaskie powierzchnie były idealnie gładkie.I must say that in terms of quality this is one of the best looking resin minis I own and definitely the best one for Dropzone Commander. Since I want to finish all my DZC models this month you can expect it painted in a couple of days :)

Na koniec muszę napisać, że jeśli chodzi o jakość to jeden z najlepszych żywicznych modeli jakie mam w swojej kolekcji i najlepszy do Dropzone Commandera. Jako że chcę do końca miesiąca pomalować wszystko co do DZC mam to można się go spodziewać na blogu za parę dni.3 komentarze:

  1. Dropzone ma fajne modele. Ten jest bogaty w detale. Czekam na efekty malowania :)

    OdpowiedzUsuń