poniedziałek, 19 września 2016

[30-dniowe Wyzwanie Figurkowe] #19 Twój ulubiony model bohatera?


Pytanie 19: Twój ulubiony model bohatera?

Kolejne pytanie, na które ciężko mi odpowiedzieć. Jest sporo modeli bohaterów, które bardzo mi się podobają, ale większość albo czeka na pomalowanie albo wręcz na zdobycie, więc wymienię tylko kilka z nich.

Warhammer Fantasy Battle:

Egrimm van Horstmann. Mam figurkę (chociaż bardziej figurę, bo smok jest naprawdę spory) już od jakiegoś czasu, ale czeka na malowanie, bo coś nie mogę się przełamać żeby ją w końcu zacząć. Podoba mi się ten model, mimo że zaczynałem przygodę z figurkami gdy oficjalnym smokiem GW był Garlauch (jego też muszę kiedyś zdobyć swoją drogą).


Wspomniany we wcześniejszym poście Kaleb Daark. Zdobycie tej figurki może potrfać jeszcze baaaardzo długo ;)

Władca Pierścieni.

Hasharin czyli skrytobójca z Haradu. Swego czasu model tak mi się spodobał, że kupiłem drugiego. Figurka jest trochę wyższa niż przeciętny wojak z Lotra i czasami służyła mi jako najemne ostrze w rozgrywkach Warheim FS. Mogę zdradzić, że parę dni temu jeden i drugi Hasharin wylądowali w kąpieli z dettola i za jakiś czas się tu pojawią :)
Dropzone Commander

Marcus Barros. Battle walkery typu 4 są moim zdaniem jednymi z najładniejszych figurek w DZC, a ten konkretny jest prowadzony przez bohatera imiennego. Obiecałem sobie jednak, że kupię go dopiero jak uporam się z tym co już do Dropozne'a mam.
5 komentarzy:

 1. Egrimm van Horstmann - miałem do niego smoka, duże, metalowe bydle z obgryzionym skrzydłem (skrzydło było plastikowe i się ukruszyło). Piękny model, ale jeździec był poza moim zasięgiem i chyba malowanie tak dużej figsy też. Z przyjemnością zobaczę jak Ty to pomalujesz. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Hehe chaos miał zawsze wszystko większe, groźniejsze i większe :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Egrimm van Horstmann zawsze mi się podobał:) A jego smok to juz bardzo:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Szczerze zazdroszczę tego Egrimma :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Sam bym tego Egrimma pomalował, bo to naprawdę świetny model!

  OdpowiedzUsuń