wtorek, 28 lutego 2017

February 2017 summary // podsumowanie lutego 2017

I recently paint and play so much that I don't have time to post everything on blog, but that only means that there will be a lot of new stuff coming in near future, so stay tuned. Highlight of the month was big 2000 points per side Bolt Action game. We played "closing the Falaise pocekt" scenario and it was really epic with nice terrain and painted minis, really looking forward to play something like this again (you can find photos from this game HERE). I also finished painting almost all of my Dropzone Commander stuff and amy army is now around 1500points! This month I published 11 post including this one:

Ostatnio maluję i gram tak dużo, że nie mam czasu na opublikowanie wszystkiego, ale to oznacza tylko tyle, że w niedalekiej przyszłości pojawi się dużo nowości na blogu. Jedną z fajniejszych rzeczy w tym miesiącu była duża bitwa po 2000 punktów na stronę w Bolt Action. Zagraliśmy scenariusz "closing the Falaise pocket" i było naprawdę epicko z ładnymi terenami i pomalowanymi figurkami (zdjęcia z tej bitwy TUTAJ). Oprócz tego praktycznie skończyłem malowanie wszystkich rzeczy do Dropzone Commander'a i moja armia teraz to jakieś 1500 punktów! W tym miesiącu opublikowałem, wliczając ten 11 postów:


Dropzone Commander:
Medusa
FKB XXX Hades

Unboxing:
Warlord Games Panzer III
PHR Hades


In march I want to paint some minis for my Harad army and skeletons for Von Carstein warband. There will be of course few Bolt Action models, some of them painted way back in December. You can also expect some Warhammer minis, like Chaos spawn, and oldschool Tzeentch sorcerer.

W marcu chciałbym pomalować kolejne figurki do mojego lotr'owego Haradu i szkielety do bandy Von Carsteina. Oczywiście nie zabraknie modeli do Bolt Action, niektóre pomalowane jeszcze w grudniu. Można się też spodziewać pomiotu Chaosu i staroszkolnego czarodzieja Tzeentcha.3 komentarze:

 1. Super, różnorodny miesiąc! Czekam, po zapowiedziach, na kolejne miniatury!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Staram się wprowadzić więcej różnorodności na warsztat, żeby nie oszaleć z malowaniem kamuflaży :)

   Usuń
 2. Dobry miesiąc, zróżnicowana tematyka.

  OdpowiedzUsuń