środa, 31 maja 2017

May 2017 summary // Podsumowanie maja 2017

I didn't have enough time for hobby this month and haven't accomplished much, but still managed to finish few new minis (mostly for SAGA) and terrain pieces. I also got two games of SAGA and started new Warheim FS campaign (wish I could play more). To be honest my new big project-faux fur wargaming mat took  me more time than I thought and propably will take even more in june, but I am really determined to finish it. 

Nie miałem wystarczająco dużo czasu dla hobby w tym miesiącu i nie zrobiłem wiele, ale mimo to udało się skończyć kilka nowych figurek (głównie do Sagi) i terenów. Oprócz tego zagrałem dwie partię w Sagę i zacząłem nową kampanię w Warheim FS (naprawdę chciałbym móc grać więcej). Tak szczerze to mój nowy duży projekt-mata ze sztucznego futra zajął mi dużo więcej czasu niż się spodziewałem i prawdopodobnie zajmie jeszcze więcej w czerwcu, ale jestem mocno zdeterminowany by go skończyć.

Things punlished in may:

Rzeczy opublikowane w maju:

SAGA:
SAGA Viking Bondi #7
SAGA Viking Bondi #8
SAGA Viking Warriors
SAGA Viking Hirdmen #1
Unboxing Saga plastic 4pts Viking Starter Set

Warheim Fantasy Skirmish:
Ghouls #1
Ghouls #2

Scenery // Tereny:
FKB XXXIII: Robimy rzeczy z innych rzeczy: 


In june I hope to finish and publish more minis for my SAGA
Viking Warband and of course the faux fur mat. Besides that I"ll take a quick trip to feudal Japan and paint one samurai for my forthcoming project. I will also take part in my very first SAGA tournament and Bolt Action Campaign, so expect some pics and stories from those events. I really hope to play another game of Warheim FS campaign and do battle report from it. I got some new ideas for Tip of the month, but still haven't decided what to show, so new post from this series will propably be posted at the end of the june rather than beginning as I wanted. As you can see I have big plans and a lot to do next month, wish me luck with it.

W czerwcu planuję skończyć i pokazać więcej figurek do mojej bandy Wikingów do Sagi, no i oczywiście matę z futra. Oprócz tego zrobię krótką wyprawę do feudalnej Japonii i pomaluję samuraja do pewnego nadchodzącego projektu. Wezmę też udział w moim pierwszym turnieju w Sagę i kampanii Bolt Action, więc spodziewajcie się zdjęć i relacji z tych wydarzeń. Chciałbym dodatkowo zagrać kolejną grę z kampanii Warheim FS i zrobić z niej raport bitewny.  Mam też kilka nowych pomysłów na Tip of the month, ale nie umiem się na żaden z nich zdecydować, więc kolejny post z tej serii ukaże się raczej pod koniec czerwca, a nie na początku jak planowałem. Jak widać plany mam ambitne i dużo do zrobienia, więc życzcie mi szczęścia.

As always big thanks to all the visitors!

Jak zwykle dziękuję wszystkim odwiedzającym!

11 komentarzy:

 1. Nie ilość a jakość ;) A jakościowo jest dobrze :)

  OdpowiedzUsuń
 2. What an effective month, love the tower and the latest troops!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Thanks Phil, these summaries keep me motivated, glad you liked it :)

   Usuń
 3. Zdecydowanie preferuje mniej a dopieszczonego niż codziennego nudnego :) bez aluzji rzecz jasna bo to bywa różnie z czasem i wykonaniem :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Staram się zawsze równoważyć jakość i ilość i cały czas nad tym pracuję, ale tak jak mówisz z czasem bywa różnie :) czasem też zmęczy mnie jakiś model i wychodzi gorzej niż powinien :D

   Usuń
 4. Tłusty miesiąc, tym bardziej kiedy patrze na Twoje prace do SAGI, które wyglądają przecudnie. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki, mam nadzieję utrzymać poziom w całej armii :)

   Usuń
 5. Jak dla mnie to bardzo dobry miesiąc w Twoim wykonaniu i przede wszystkim wysoka jakość.

  OdpowiedzUsuń