czwartek, 21 czerwca 2018

SAGA Viking Warriors #2

I promise that in next SAGA entry I'll post pictures of the whole 4pts warband, but those minis took me too much time to not show them in a group shot (and it helps me to keep track of what I've painted) 


Obiecuję że kolejnym wpisem dotyczącym Sagi będzie zdjęcie całego warbandu, ale te figurki zajęły mi zbyt dużo czasu by nie pokazać ich wcześniej na grupowym zdjęciu (i pomaga mi to w katalogowaniu tego co już pomalowałem).11 komentarzy:

 1. Ok wytłumaczenie przyjęte. Jutro cały warband i będziemy kwita ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pomysły na wzory ozdób na tarczach bierzesz "z głowy" czy z jakiś źródeł historycznych? Bo naprawdę bardzo fajnie wyszły. Oraz gdzie kupujesz figurki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Staram się nie robić czegoś co się będzie mocno gryzło z realiami historycznymi, więc sprawdzałem trochę źródeł historycznych, rekonstruktorów czy nawet figurek innych blogerów. Przy doborze kolorystyki natomiast robię tak by tarcza kontrastowała z ubiorem, dlatego biało-czarne tarcze mają goście w kolorowych tunikach, a czerwoną wojownik w beżowej ;) Figurki kupiłem lokalnie w sklepie Bolter.pl.

   Usuń
  2. Dziekuje za info, bo jedyne co mnie powstrzymuje przed zakupem figurek z SAGI sa wydatki zwiazane z naprawa auta

   Usuń
 3. Bardzo ładny oddział. Podoba się niezmiernie!

  OdpowiedzUsuń
 4. wspaniałe malowanie! Ale to tylko jeden oddział... Pewnie będzie więcej. Ja swoich trzaskam na szybko, więc miło mi patrzeć na figurki, które zostały dopracowane z sercem i talentem :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już 4 punkty pomalowane, celuję 2 6-8 więc jeszcze się coś pojawi ;)

   Usuń
 5. Fierce and nice looking warbands!

  OdpowiedzUsuń
 6. Tarcze i podstawki bardzo udane. Jakoś szczególnie spodobało mi się to zdjęcie z małą głębią ostrości.

  OdpowiedzUsuń