czwartek, 25 stycznia 2018

SPECTRE OPERATIONS Task Force Nomad Squad

Group pics of latest addition to my Spectre Operations collection. I'm pretty happy with how they turned out, but now I consider adding some patterns here nad there to break the colour scheme a little. Meanwhile Spectre Miniatures released a sniper mini for this range and I think about adding it to the team along with some light transport vehicles, but for now the project is finished as I have to paint a lot of other stuff.

Grupowe zdjęcia najnowszego dodatku do mojej kolekcji Spectre Operations. Jestem całkiem zadowolony z efektu, ale teraz zastanawiam się nad domalowaniem prostych wzorków na niektórych modelach, by przełamać trochę kolorystykę. W tzw. międzyczasie Spectre Miniatures wypuściło snajpera do tej linii i zastanawiam się nad dokupieniem go razem z jakimś lekkim transportem, ale na razie zamykam projekt, bo w kolejce do malowania czeka cała masa innych modeli.


12 komentarzy:

 1. Lovely figures and bases Dominig!

  OdpowiedzUsuń
 2. W zespole jeszcze lepiej wyglądają :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Moje zdanie jest takie, by nic w nich nie zmieniać! Wyglądają super, a na dobrej makiecie będą nie do dostrzeżenia. Chętnie zobaczyłbym też snajpera.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki, może jeszcze go dokupię niedługo :)

   Usuń
 4. No dobra a gdzie kozoje... araby? :D
  Wyszły super, w szczególności okularki!

  OdpowiedzUsuń