poniedziałek, 30 października 2017

FKB XXXVII W przerwie walk: FROSTGRAVE Thief

The title says it all. Thief from Frostgrave range that will be used mostly in my games of Warheim FS, but one day I might do a full Frostgrave warband.


Gospodarzem tej edycji Figurkowego Karnawału Blogowego jest Mateusz który prowadzi The Dark Oak, a cała inicjatywa została zapoczątkowana przez Inkuba, który prowadzi Wojnę w Miniaturze]

W tej edycji miałem za dużo pomysłów co poskutkowało tym że żaden z tych na których mi bardziej zależało nie wypalił, a że w tym roku postanowiłem wziąć udział we wszystkich edycjach FKB trzeba było na szybko coś wymyślić. No i znów za dużo pomysłów. Jedyny z tego pożytek że zapisałem je sobie na Trello i w przyszłości doczekają się realizacji. Stanęło na tym że pomalowałem tego jegomościa. Jak wiadomo gdy cichną odgłosy walk zaczyna się wielkie łupienie, a w takich momentach profesjonaliści tego pokroju są na wagę złota. Dosłownie. Jak widać przykleiłem go do okrągłej podstawki (jakby mnie naszło na Forstgrave), którą wykończyłem w stylu mojego Chaosu do WFB/WFS, ale zamierzam go używać głównie jako najemnego ostrza w grach w Warheim FS.
16 komentarzy:

 1. Bardzo, bardzo fajny model i porządne malowanie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też mi się ten model bardzo podoba, jak z klasycznego RPG :)

   Usuń
 2. Great job on this thief, he looks superb and cautious...

  OdpowiedzUsuń
 3. No no... ambitnie! Metalowy złodziej. Podczas gdy punktowo to najtańsza figurka. Ślicznie go pomalowałeś, kojarzy się Jonem Snow'em.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W blisterku był jeszcze równie klasycznie wyglądający barbarzyńca, do pomalowania w przyszłości. Dzięki, ja jednak obstaję przy Kyle Ren'ie :)

   Usuń
 4. No to już niczyja sakiewka nie jest bezpieczna. Butelczyna przy pasku wyszła świetnie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki, ta butelka to był niemały eksperyment :)

   Usuń
 5. Jak widać nie samym chrapaniem, spaniem i modlitwą w przerwie walk żyje człowiek ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo ładnie pomalowany. Jak zawsze czerń godna pozazdroszczenia.

  OdpowiedzUsuń
 7. W paru miejscach pisałem, że realizacje obecnego tematu są zwierciadłem duszy ich autorów. Mam nadzieję, że ten złodziejaszek jest zwierciadłem tego w jaki udany sposób kradniesz fajne patenty modelarskie i malarskie ;-)

  OdpowiedzUsuń