poniedziałek, 11 września 2017

Unboxing Spectre Operations Task Force Nomad

After few games of Spectre Operations I knew that I want more minis for more theathers form Spectre Miniatures. I chose something for MENA teathers: Task Force Nomad.

Po kilku grach w Spectre Operations wiedziałem że chcę więcej figurek na inne teatry działań od Spectre Miniatures. Wybrałem coś na Bliski Wschód czy Północną Afrykę: Task Force Nomad.Minis came in standard for Spectre Miniatures small blister packs with sponge. I ordered everything that is currently avalible for this line: 

Figurki dotarły w standardowe dla Spectre MIniatures blisterki z gąbką dla zabezpieczenia. Zamówiłem wszystko co na chwilę obecną jest z tej linii dostępne:


To be honest there's nothing to complain about. Quality of the cast is great and I absolutely love the design, mix of combat and civilian clothes makes those minis really intresting and unique. The poses are dynamic and very propotional, unlike most 28mm minis. Also the guns look great, but barrels are quite fiddly.

Szczerze powiedziawszy nie bardzo jest na co narzekać. Jakość odlewów jest doskonała, a wygląd skradł moje serce, mieszanka bojowych i cywilnych ubrań sprawia że te figurki wyglądają bardzo ciekawie. Pozy są dynamiczne i przede wszystkim proporcjonalne, co w skali 28mm nie jest normą. Broń też wygląda dobrze, chociaż lufy są delikatne i mogą być giętkie.


Another nice thing is that with those minis you can represent many different fromations, from undercover soldiers, special forces to mercenaries or private armies. 

Kolejnym plusem jest to że te figurki mogą reprezentować naprawdę wiele różnych formacji, od żołnierzy czy sił specjalnych pod przykrywką po najemników czy prywatne armie.

13 komentarzy:

 1. E świetne te figurki są :) Sam się zastanawiam nad zakupem jakiejś linii. Po głowie chodzi mi Afryka :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też myślę na Afryką w swoim czasie jako przeciwnikiem dla SASu :)

   Usuń
 2. Nomadzi przydatni. Czekam na malowanie i wspólną grę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Teraz tylko malowanie, i będą mogli zrobić rajd na tyły wroga.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze myślę nad jakimś pick upem dla nich ;)

   Usuń
 4. Bardzo ciekawe figurki. Czekam na efekty =)

  OdpowiedzUsuń
 5. Odpowiedzi
  1. Jeszcze z miesiąc trzeba będzie na pierwsze modele poczekać :P

   Usuń
 6. Wyglądają bardzo dobrze. Ciekaw jestem malowania.

  OdpowiedzUsuń